Gangi z Oss
FILMKraj produkcji: Holandia
Rok produkcji: 2011
Reżyser: Andre van Duren
Obsada: Sylvia Hoeks, Matthias Schoenaerts, Benja Bruijning
Najbliższe emisje:
Film oparty na prawdziwej historii przedwojennego konfliktu między żandarmerią wojskową a dopuszczającymi się notorycznych przestępstw mieszkańcami holenderskiego miasta Oss. Wśród osób łamiących prawo znaleźli się nie tylko członkowie miejscowego gangu, ale też policja, nadużywający władzy burmistrz i tuszujący przestępstwa na tle seksualnym ksiądz. Sprawa Oss stała się narodowym skandalem, który doprowadził do upadku ostatniego przedwojennego rządu Holandii. Johanna (Sylvia Hoeks) próbuje ułożyć sobie życie, prowadząc restaurację i trzymając się z dala od miejscowego gangu. Gdy z więzienia wychodzi jej mąż, musi stawić czoła nadchodzącym problemom.
Najbliższe emisje:
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.
Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.
Najpierw włącz ściśle niezbędne ciasteczka, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje!