Pigalle nocą Pigalle nocą - logo FilmBox Extra i FilmBox HD

 

 

Neony, szybki seks, szansa na zrealizowanie najwymyślniejszych fantazji. Nocą, na słynnym Placu Pigalle, wszystko jest możliwe. Miłość, pieniądze, piękne kobiety i zbrodnia… wszystko dziwnie się tu łączy za sprawą pięknej Emmy.

więcej »

Thomas nie lubi Paryża. Osiem lat temu zginęli tu jego rodzice. Wówczas opuścił miasto, mając nadzieję nigdy nie powrócić. Gdy wyjeżdżał do Londynu towarzyszyła mu siostra, Emma. Przed dwoma laty piękna fotografka, kierowana miłością, zdecydowała się na powrót do stolicy Francji. Thomas nie zaakceptował jej decyzji i zerwał relacje.

Gdy podróż służbowa zmusza go do wizyty w Paryżu postanawia spotkać się z siostrą. Jednak jego telefony pozostają bez odzewu. Wieczorem kolega zaciąga go na Pigalle. I właśnie tu, ku swojemu zdziwieniu, spotyka siostrę. Szok jest tym większy, że jest ona striptizerką w nocnym klubie. Do bezpośredniego spotkania nie dochodzi. A Emma znika jak kamień w wodę. Czy uciekła przed bratem? A może przed szefem, który nie chciał pozwolić jej odejść? Lista pytań jest długa, gdyż wszyscy skrywają tajemnice.

Thomas podejmuje decyzję, że nie opuści Paryża dopóki nie odnajdzie siostry. By to się udało będzie musiał opanować pogardę jaką czuje do Pigalle i jego mieszkańców. Przez ostatnie dwa lata to oni byli dla niej wsparciem i rodziną. Czy znają ją tak dobrze jak im się wydaje i pomogą Thomasowi?

x

ZOBACZ ZWIASTUN

x