Serial „Na rozdrożu” na kanale FilmBox Extra

O SERIALU

Życie zawsze znajduje się w jakimś punkcie zwrotnym.
Irwin Edman

Mieszkańcy angielskiego przedmieścia borykają się na co dzień z problemami, które jako współcześni Europejczycy dobrze znamy. Funkcjonowanie w społeczeństwie pełnym uprzedzeń, kłamstw i przemocy wiąże się z nieustanną walką z patologiami, samotnością i odrzuceniem.

Łączy ich jedno – znajdują się w zwrotnym punkcie życia. Kobieta po pięćdziesiątce walczy o prawo do miłości i akceptację jej związku z nowo poznanym mężczyzną. Siedemnastoletni chłopak dojrzewa do decyzji o ujawnieniu rodzicom długo skrywanej tajemnicy. Żonaty mężczyzna staje przed koniecznością rozliczenia się ze zdrady i stosowania kontrowersyjnych metod wychowawczych wobec syna. Każdy epizod to walka z przeciwnościami losu, pokonywanie dylematów i konieczność podjęcia najważniejszych decyzji w życiu.

Etiudy filmowe, połączone w serię „Na Rozdrożu”, ukazując ludzi silnych i przezwyciężających trudności. Zdobyły już uznanie rzeszy Brytyjczyków i doczekały się trzeciego sezonu. Okrzyknięty najambitniejszym serialem obyczajowym ostatnich lat popularność zawdzięcza niewątpliwie udziałowi w projekcie takich gwiazd, jak choćby Ian Hart (Harry Potter, Śniadanie na Plutonie), czy Lee Boardman (Rzym). Nie można też zapomnieć o producencie Jimmy'm McGovernie – laureacie nagrody BAFTA i telewizyjnego Oscara, czyli Emmy.

Serial „Na rozdrożu” Serial „Na rozdrożu”